Propozycja zajęć w domu!!! (cz. 45)

  Wtorek 19.05.2020 r.  
Witajcie kochane PROMYCZKI 😊
Na dzisiaj proponujemy Wam zabawę "Guziki". Polega na odtworzeniu podanych wzorów na kartce z bluzką lub na prawdziwej odzieży. Chłopiec wskazuję jak odwzorować wzór. Do zabawy można użyć prawdziwe guziki lub skorzystać z karty z kompletem guzików.
Miłej zabawy 😊
 
 
Drodzy Rodzice, Opiekunowie, powyżej prezentowane propozycje zabaw/zajęć jakie możecie Państwo realizować w domu, związane są z realizacją zdalnego nauczania w związku z zamknięciem przedszkola z powodu epidemii "Koronawirusa".
 
UWAGA: Poza wpisami na stronie przedszkola i przedszkolnym funpage'u na fb wysyłamy do Państwa materiały /przy pomocy których możemy realizować podstawę programową wychowania przedszkolnego/ na adres mailowy poszczególnych grup.
 
Więcej informacji u Wychowawców lub u Dyrekcji. Zachęcamy do współpracy i dzielenia się wytworami pracy dzieci - można wysyłać zdjęcia, wiadomości na adres mailowy: promyczek.kontakt@gmail.com lub przedszkole@pro        myczek-tomaszow.pl
  Nasz wpis na FB:

Witajcie kochane PROMYCZKI 😊Na dzisiaj proponujemy Wam zabawę "Guziki". Polega na odtworzeniu podanych wzorów na kartce...

Opublikowany przez Przedszkole Niepubliczne "Promyczek" Środa, 20 maja 2020